Vana Nava wodna dżungla

Hua Hin Thailandia, 2014

Vana Nava Water Jungle to oaza zabawy w sercu Hua Hin w Tajlandii, położona wśród bujnego krajobrazu otaczającego park wodny. Wodna dżungla Hua Hin firmy Vana Nava zawiera kultowe elementy architektoniczne i projektowe z organicznie ukształtowanymi baldachimami oraz różnorodnymi egzotycznymi roślinami i tropikalnymi drzewami.

Na potrzeby tego parku wodnego zespół projektowo-budowlany stworzył dżunglę o powierzchni 6400 metrów kwadratowych, w której wcześniej nic nie istniało, zasadzając 200 000 drzew i roślin. Wiele drzew ma od 30 do 40 lat i zostało odzyskanych z obszarów objętych budową infrastruktury lub dostarczonych przez architekta krajobrazu.

Projektanci określają otwarty w 2014 roku obiekt jako pierwszy w regionie świadomy ekologicznie park wodny. Cechą wyróżniającą Vana Nava Hua Hin Water Jungle jest synergia z naturą i integracja parku wodnego w tropikalnym lesie (The Green Mechanical Engineering).

Aby to zbudować, zainspirowali się kształtami natury, takimi jak liście drzew czy ryby w morzu, ale także stylem życia rybaków, aby odzwierciedlić historię nadmorskiego miasteczka Hua Hin, które obecnie stało się bardzo słynny kurort turystyczny w Tajlandii.

Szczegóły projektu: Park wodny

Prace: 2014

Dyrektor: chińsko-tajska inżynieria i budownictwo

Architekt: WhiteWater West Industries

Projektant: WhiteWater West Industries

Architekt krajobrazu: Belt Collins

Projekt mechaniczny/konstrukcyjny: AE49

Produkt

Funkcjonalność i design

Produkt

Master

Nature, as a source of inspiration, and industrial research coexist in the Master shingles, which guarantee durable high performance. Quality materials, combinations of overlapping layers and carefully selected colour shades allow creating roofs with a natural look and perfect waterproofing.

Odkryj produkt

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Wypełnij formularz, aby poprosić o informacje