Tegola-Canadese-progettisti

PROJEKTANCI/ARCHITEKCI

Projektanci/architekci

Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego jest niezbędnym elementem umożliwiającym osiągnięcie różnorodnych rezultatów, od wyrafinowanego projektu po optymalny komfort w domach, biurach i budynkach użyteczności publicznej.

Cel, który można osiągnąć dzięki innowacyjnym rozwiązaniom naszych systemów dachowych oraz bardzo szerokiej gamie gontów asfaltowych, od klasycznych prostokątnych po te o specjalnych owalnych kształtach, aby uzyskać fakturę o absolutnej wartości, z możliwością wyboru spośród niezliczonych kolorów, aby zapewnić idealną integrację miejską lub ożywić budynki z osobowością.

TEGOLA CANADESE DLA CIEBIE

Po twojej stronie

Tegola Canadese jest idealnym partnerem do realizacji Twoich projektów

Nasza firma zawsze skupiała się na badaniach technologicznych, aby zaoferować naszym partnerom, architektom, inżynierom i inspektorom rozwiązania, które są w stanie spełnić indywidualne wymagania i zagwarantować najwyższe standardy jakości.

Nasze ponad czterdziestoletnie doświadczenie ma na celu ciągłe doskonalenie, aby oferować produkty nie tylko piękne, ale także niezwykle istotne pod względem efektywności energetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju.

Perché scegliere le tegole canadesi

Liderzy pokryć dachowych na całym świecie

Nasze zaangażowanie w połączeniu z umiejętnością analizy ewolucji rynków pozwoliło nam sprostać potrzebom wielu firm architektonicznych na całym świecie, dlatego nasze propozycje cieszą się tak dużym uznaniem zarówno w centrach miast, jak i na obszarach wiejskich, nad morzem i w górach: stanowią optymalne rozwiązanie dla tradycyjnych budynków i dachów wentylowanych, zarówno w przypadku nowych budynków, jak i przy renowacjach.

TEGOLA CANADESE U TWOJEGO BOKU

Rozwijaj swoje projekty

Aby coś zaprojektować i zaplanować, niezależnie od tego, czy jest to nowe życie, nowy dom czy dach, zawsze potrzebna jest kreatywność, doświadczenie i niezawodność.
Tegola Canadese jest po Twojej stronie w przypadku wszelkich kreatywnych potrzeb związanych z rozwojem i projektowaniem Twojego dachu.

HISTORIE WYKORZYSTANIA

Co możesz zrobić z naszymi produktami

OBIEKT REFERENCYJNY

Atelier Fleuriste

Projekt, który obejmuje generalny remont XIX-wiecznego murowanego domu i budowę nowego budynku w wewnętrznym ogrodzie, wynika z chęci silnego zaznaczenia obecności niezwykłego miejsca, w nieuporządkowanym kontekście miejskim, uwięzionego pomiędzy wspomnieniami wiejskiego miasteczka i niedawne interwencje budowlane.

Przejdź do pełnej realizacji

OBIEKT REFERENCYJNY

Kosciół San Francesco di Sales w Rzymie

Elementem charakterystycznym tego kościoła, rzucającym się w oczy od razu, jest znaczne przykrycie, które rozciąga się nad nim i płynnie go otula, jakby miało objąć i chronić zgromadzone zgromadzenie. Wystający dach kończy się ostro, ale potem rozszerza i rozciąga, tworząc gościnne i przyjazne miejsce na uroczystości.

Przejdź do pełnej realizacji

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Wypełnij formularz, aby poprosić o informacje