Obiekty referencyjne

Filtruj po
 • Atelier Fleuriste

  Projekt, który obejmuje generalny remont XIX-wiecznego murowanego domu i budowę nowego budynku w wewnętrznym ogrodzie, wynika z chęci silnego zaznaczenia obecności niezwykłego miejsca, w nieuporządkowanym kontekście miejskim, uwięzionego pomiędzy wspomnieniami wiejskiego miasteczka i niedawne interwencje budowlane.

 • Kosciół San Francesco di Sales w Rzymie

  Elementem charakterystycznym tego kościoła, rzucającym się w oczy od razu, jest znaczne przykrycie, które rozciąga się nad nim i płynnie go otula, jakby miało objąć i chronić zgromadzone zgromadzenie. Wystający dach kończy się ostro, ale potem rozszerza i rozciąga, tworząc gościnne i przyjazne miejsce na uroczystości.

 • Museum of Horse

  Studiowanie rysunków, które Marcello Guido przygotowuje do swoich dzieł, jest niezbędne do zrozumienia jego architektury. Nie tyle, aby uzyskać oświecenie w zakresie złożonej przestrzenności, którą komponuje, ale raczej zanurzyć się w duchu procesu wynalazczego, który ujawniają obrazy: elewacje, przekroje, plany…

 • Vana Nava wodna dżungla

  Vana Nava Water Jungle to oaza zabawy w sercu Hua Hin w Tajlandii, położona wśród bujnego krajobrazu otaczającego park wodny. Wodna dżungla Hua Hin firmy Vana Nava zawiera kultowe elementy architektoniczne i projektowe z organicznie ukształtowanymi baldachimami oraz różnorodnymi egzotycznymi roślinami i tropikalnymi drzewami.

 • Sala Księcia Mahidola

  Do konkursu swoje projekty zgłosiło ponad 10 firm architektonicznych, których celem było stworzenie dzieła, które przeciwstawiło się upływowi czasu i stanowiło silny znak współczesności.