ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ ŚRODOWISKA

Zrównoważony rozwój środowiska jest dla nas w Tegola Canadese podstawową wartością.
Nieustannie dążymy do minimalizowania wpływu na środowisko oraz ochrony miejsc, w których nas goszczą, i ludzi, którzy tam mieszkają.

Przemysł w harmonii z otoczeniem

Przemysł w harmonii z otoczeniem​

Pierwszy zakład produkcyjny Tegola Canadese powstał wiele lat temu na terenie Vittorio Veneto, na obszarze specjalnie przystosowanym do lokalizacji obiektów przemysłowych, w otoczeniu przyrody i miejsc historycznych, które należy chronić.

Kraina usiana małymi wioskami i miasteczkami o starożytnym rodowodzie: renesansowym, średniowiecznym i z echami starożytnego Rzymu. Było to terytorium Republiki Weneckiej Serenissima.

To tutaj powstały nasze biura i laboratoria i tu dziś mieści się siedziba holdingu IWIS.

Valori-Tegola-Canadese-insediamento-in-armonia-con-territorio
Valori-Tegola-Canadese

Szacunek dla natury i jakości życia

Mieszkają tu nasi współpracownicy, wielu z nich to potomkowie pokoleń, które na przestrzeni wieków wspierały kulturę czynienia dobra, wychowywały się w zamiłowaniu do piękna, przywiązując wagę do zachowania wartości terytorium, na którym żyją.

Wszyscy w Tegola Candese chcemy nadal cieszyć się widokiem sielankowych krajobrazów, lasów i nieskażonych terenów zielonych.

W naszych fabrykach innowacja, inwencja i kreatywność są ściśle powiązane z jakością życia, a ci, którzy nas odwiedzają, wciąż odnajdują najlepsze tradycje i silny impuls ku przyszłości.

Ochrona środowiska: zobowiązanie wobec następnych pokoleń

Oprócz inwestowania w rozwój nowych produktów i ciągłego doskonalenia miejsca pracy, nasze wysiłki są również ukierunkowane na misję, która naszym zdaniem jest priorytetem:

„Pozostawić terytorium następnym pokoleniom, tak jak je odziedziczyliśmy od poprzednich.” Cyt. Luciano Mazzer – Prezes Tegola Canadese Srl. To nie retoryka ekologiczna, ale autentyczna dbałość o dziedzictwo naturalne nas inspiruje i stymuluje do ciągłego doskonalenia, które współistnieje z szacunkiem dla tych, którzy z nami współpracują, i dla naszych klientów.

Salvaguardia-Tegola-Canadese

ZESPÓŁ

Pracuj z nami

Zawsze poszukujemy osób zmotywowanych i zdeterminowanych, aby jak najlepiej wyrazić swoje umiejętności zawodowe w naszych zespołach roboczych. Jeśli uznasz, że masz wyraźną zdolność do innowacji i działania, staniesz się częścią dynamicznego zespołu, który stale dąży do zadowolenia klienta. Nie wahaj się i prześlij swoją aplikację.