Tegola-Canadese-installatore

AKADEMIA

Dekarze

Tegola Canadese jest głęboko przekonana, że dla zadowolenia swoich klientów konieczne jest inwestowanie w szkolenie dekarzy!

Dlatego odnawiamy i inwestujemy w istniejącą od ponad 30 lat AKADEMIĘ. Organizujemy szkolenia dla dekarzy na poziomie podstawowym i zaawansowanym. W naszej siedzibie lub w biurach naszych klientów, aby uczyć podstawowych pojęć związanych z układaniem gontów asfaltowych i wszelkich szczegółów i wskazówek dotyczących perfekcyjnie skonstruowanego dachu.

Nasza AKADEMIA jest otwarta dla wszystkich wykonawców, z doświadczeniem w układaniu gontów asfaltowych lub bez, oferując kursy praktyczne, webinary, artykuły i szczegółowe filmy.

TEGOLA CANADESE DLA CIEBIE

Po twojej stronie

Do Twojej dyspozycji lekkie i łatwe w użyciu produkty dachowe

Ewolucja, zarówno pod względem wzornictwa, jak i materiałów, skłoniła nas do ciągłego opracowywania nowych rozwiązań, których celem jest stopniowa maksymalizacja wydajności naszych produktów.

Z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu niezwykle szeroką gamę gontów asfaltowych, charakteryzujących się wieloma kształtami i niezliczoną ilością kolorów, wszystkie niezwykle lekkie, a jednocześnie łatwe w transporcie i montażu, na każdym typie dachu.

Perché scegliere le tegole canadesi
Installatori-Tegola-Canadese

Tegola Canadese: wszystko, czego potrzebujesz do idealnego montażu

Kompletny zestaw produktów do Twojej dyspozycji, jeden z najbardziej funkcjonalnych na rynku, aby maksymalnie ułatwić Ci pracę i zapewnić najnowocześniejszy montaż.

Oprócz gontów asfaltowych oferujemy Państwu akcesoria i profesjonalne komponenty dachowe, oparte na najnowocześniejszych technologiach, zapewniające doskonałą szczelność połączoną z doskonałą izolacją termiczną.
Wszystko po to, aby Twoja praca była łatwiejsza, a Twoi klienci bardziej zadowoleni.

TEGOLA CANADESE U TWOJEGO BOKU

Rozwijaj swoje projekty

Aby coś zaprojektować i zaplanować, niezależnie od tego, czy jest to nowe życie, nowy dom czy dach, zawsze potrzebna jest kreatywność, doświadczenie i niezawodność.
Tegola Canadese jest po Twojej stronie w przypadku wszelkich kreatywnych potrzeb związanych z rozwojem i projektowaniem Twojego dachu.

HISTORIE WYKORZYSTANIA

Co możesz zrobić z naszymi produktami

OBIEKT REFERENCYJNY

Atelier Fleuriste

Projekt, który obejmuje generalny remont XIX-wiecznego murowanego domu i budowę nowego budynku w wewnętrznym ogrodzie, wynika z chęci silnego zaznaczenia obecności niezwykłego miejsca, w nieuporządkowanym kontekście miejskim, uwięzionego pomiędzy wspomnieniami wiejskiego miasteczka i niedawne interwencje budowlane.

Przejdź do pełnej realizacji

OBIEKT REFERENCYJNY

Kosciół San Francesco di Sales w Rzymie

Elementem charakterystycznym tego kościoła, rzucającym się w oczy od razu, jest znaczne przykrycie, które rozciąga się nad nim i płynnie go otula, jakby miało objąć i chronić zgromadzone zgromadzenie. Wystający dach kończy się ostro, ale potem rozszerza i rozciąga, tworząc gościnne i przyjazne miejsce na uroczystości.

Przejdź do pełnej realizacji

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Wypełnij formularz, aby poprosić o informacje