INNOWACJA I DOŚWIADCZENIE
TEGOLA

Tegola Canadese Srl została założona w 1977 roku w Vittorio Veneto (TV) i jest częścią grupy IWIS, która w całości składa się z włoskiego kapitału.

Ekspansja naszej firmy rozpoczęła się wraz z otwarciem pierwszej fabryki w sercu Veneto, które do dziś stanowi punkt odniesienia w Europie pod względem technologii i mocy produkcyjnych.

Na przestrzeni lat stworzyliśmy sieć spółek handlowych w różnych krajach europejskich i pozaeuropejskich. W 2004 roku otworzyliśmy drugi zakład produkcyjny pod Moskwą, który wyróżniał się nowoczesnością i wydajnością.

HISTORIA

Innowacje technologiczne i wysoka jakość

Nasza firma od zawsze inwestuje w innowacyjność i jakość produktów i procesów produkcyjnych. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz ważnemu sektorowi badawczo-rozwojowemu, który stale współpracuje z włoskimi i europejskimi uniwersytetami oraz instytutami badawczymi, opracowujemy zaawansowane technologicznie materiały, które są w stanie podnieść jakość i wszechstronność stosowania naszych gontów, uzyskując standard produktu wysokiej jakości.

Marka Tegola Canadese zadomowiła się we Włoszech, w Europie i na świecie dzięki:

• Silnemu powołaniu do innowacji;
• Długoletniemu doświadczeniu;
• Specjalizacji;
• Stałego podnoszenie jakości produktów i usług.

Tegola-Canadese-storia
Sostenibilità-ambientale

NASZE WARTOŚCI

Ochrona środowiska i skupienie się na ludziach

Od chwili powstania naszą produkcję opieramy na poszanowaniu środowiska i pracowników.

Nasza firma nieustannie stawia na poszukiwanie najlepszych rozwiązań, prowadzenie procesu produkcyjnego niezanieczyszczającego wody, powietrza i gleby oraz dobór komponentów produktów niezawierających substancji szkodliwych dla człowieka i środowiska.

Asysta przed i po sprzedaży

Obsługa klienta jest kluczowa w Tegola Canadese: zawsze jesteśmy gotowi wspierać sprzedawców detalicznych, projektantów, firmy budowlane, dekarzy, właścicieli domów, zarówno przed sprzedażą, jak i po niej.

Dzięki naszemu sprawnemu biuru technicznemu i zorganizowanej organizacji handlowej jesteśmy w stanie zidentyfikować idealne rozwiązania dla każdej potrzeby.

Tegola-Canadese-rivenditore

Trwałe
z natury, Zaprojektowane
na całe życie

ZESPÓŁ

Pracuj z nami

Zawsze poszukujemy osób zmotywowanych i zdeterminowanych, aby jak najlepiej wyrazić swoje umiejętności zawodowe w naszych zespołach roboczych. Jeśli uznasz, że masz wyraźną zdolność do innowacji i działania, staniesz się częścią dynamicznego zespołu, który stale dąży do zadowolenia klienta. Nie wahaj się i prześlij swoją aplikację.