IWIS Group

Tegola Canadese była pierwszą marką, która odniosła sukces, dzięki której powstała i rozszerzyła się Grupa IWIS.

Obecność na całym świecie

Jesteśmy obecni na całym świecie dzięki naszym oddziałom handlowym, partnerstwu z dystrybutorami i firmami wykonawczymi, przeszkolonymi przez nas, aby oferować wszystkim naszym klientom wysokie standardy jakości i wiedzę o produktach i ich zastosowaniu.

Na rynku w 42 krajach.

Dzięki dystrybutorom gwarantującym usługi zgodne z naszymi standardami jakościowymi ta koncepcja przemysłowo-handlowa stała się wzorem rozwoju naszych firm i niezawodnym punktem odniesienia dla naszych klientów.

Nasza historia i standardy jakości

Historia Grupy IWIS rozpoczęła się w 1977 roku wraz z otwarciem pierwszego zakładu produkcyjnego Tegola Canadese Srl w Vittorio Veneto. W kolejnych latach utworzono trzynaście dodatkowych zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i obu Amerykach, aby:

• Osiągać konkurencyjne wyniki;
• Zaspokajać popyt na innowacyjne produkty;
• Być orędownikiem zmian poprawiających jakość prac budowlanych i produktów;
• Propagować doświadczenie i doskonałość „made-in-Italy” tworzenia produktów o wysokich standardach jakościowych i estetycznych.

Storia-standard-qualitativi
Gruppo-iwis-processi-produzione

Procesy produkcyjne oparte na badaniach i rozwoju

Dzięki ciągłym działaniom badawczo-rozwojowym, obejmującym nasze laboratoria, marketing i obsługę klienta, wartość innowacji jest widoczna w każdym procesie produkcyjnym, produkcie i zastosowaniu.

Nasi technicy, często we współpracy z uniwersytetami, badają ewolucję materiałów i opracowują rozwiązania, aby sprostać nowym potrzebom rynku. W naszych laboratoriach wykonujemy rygorystyczne:

• Badania odporności i trwałości;
• Kontrole wykorzystywanych surowców;
• Weryfikacje wiarygodności i zgodności z protokołami i certyfikatami wyrobów gotowych.

Rewolucyjna logistyka i transport

Wartością dodaną Grupy IWIS jest realizowana od lat 90-tych rewolucja logistyczna, która pozwala dostarczać produkty „pod bramę” finalnego sprzedawcy, do magazynu firmy wykonawczej lub dekarza, a w niektórych przypadkach bezpośrednio na place budowy.

Algorytm pozwala na optymalizację ładunków z uwzględnieniem objętości, ciężarów i odległości, tak aby minimalizować koszty i zwiększać terminowość naszych usług.

To sprawdzony system, wykorzystujący sprawdzonych przewoźników, z którymi współpracujemy od lat. Element wartości konkurencyjnej, który nasi dystrybutorzy mogą przekazać swoim klientom.

Gruppo-iwis-logistica

ZESPÓŁ

Pracuj z nami

Zawsze poszukujemy osób z silną motywacją, zdeterminowanych, aby jak najlepiej wyrazić swoje umiejętności zawodowe w naszych zespołach roboczych. Jeśli uznasz, że masz wyraźną zdolność do innowacji i działania, staniesz się częścią dynamicznego zespołu, który stale dąży do zadowolenia klienta. Nie wahaj się i prześlij swoją aplikację.